Konference virtuální reality, workshopy a expo

20.6. 2019
ČVUT, CIIRC
17.6 - 19.6. 2019
ČVUT, CIIRC
Vstupenky

Co vás letos čeká

Vše si můžete vyzkoušet, na vše si můžete sáhnout. Objevte všechna využití VR & AR. Výstava je výhradně pro návštěvníky konference

Konference

Světové kapacity Vám odhalí tajemství nejinovativnějších technologií.

Workshopy

Buďte mezi prvními, kdo si vyzkouší nejžhavější novinky! Pojďte s námi vytvářet virtuální a rozšířenou realitu.

Výstava

Vše si můžete vyzkoušet, na vše si můžete sáhnout. Objevte všechna využití VR & AR.

Naše historie

První ročník festivalu Czech VR Fest proběhl v květnu 2017 na Jatkách 78 v Holešovické tržnici. Akci navštívilo 5000 lidí. V rámci konference přednášelo 66 speakerů z celého světa. Své využití VR představilo 27 firem.

Druhý ročník se odehrál v Českém institutu informatiky, robotiky a kybernetiky (CIIRC) při ČVUT. Třídenní festival hostil 59 přednášek a 16 firem, jejichž taktiky jste si mohli vyzkoušet.

Mezi nejvýznamnější speakery festivalu patřili Veronica McGregor z NASA, Ryan A Bell z Hydro Studios, Masaru Ohnogi z gumi, Amir Abrihami z Unity Technologies a Tomáš Mariančík ze Soliraxu.

Zakladatelé festivalu založili Asociaci virtuální a rozšířené reality (AVRAR), která sdružuje vývojáře, firmy, instituce a nadšence o VR a AR.

Co o nás řekli v uplynulých letech

Václav Dejčmar

Investor in RSJ algorithmic trading & private equity
Czech VR Fest je intenzivní akce, která na jednom místě propojuje rozmanité úhly pohledu na fenomén virtuální reality dneška: od aktuálně dostupných technologií a aplikací až po velmi konkrétní zážitky a filosofické přesahy.

Ryan A Bell

NASA, VR Scout, Hydro Studios
Czech VR Fest byl pro mě překvapením. Jako Američana cestujícího do zahraničí mě zde ohromil talent jednotlivců a schopnosti komunity. Vidět tu velkou společnost lidí pro mě bylo inspirující.

ČVUT, CIIRC

Praha, Česká republika
20.6. 2019

Vstupenky

Partneři festivalu

Děkujeme všem našim partnerům. Vážíme si vás!

Hlavní mediální partner

Hlavní partner

Partneři

Pořadatel

Spolupořadatelé

Záštita

Mediální partneři