Product design, virtual training, virtual twin, tests, simulations and another key uses of VR and AR in industry.

Referee for Industry

Milan Mitošinka

Cleverlance
Expert na oblasť sveta mobilných technológii, nositeľnej elektroniky, IoT a VR/AR, ktorého motiváciou je využívať práve tieto technológie na stálu inováciu softwarových riešení a produktov. Snaha obohatiť konvenčné produkty o časť software a hardware, ktoré by mohli zefektívniť jeho predaj a fungovanie ako také je cesta do budúcnosti, v ktorej vidí veľký potenciál. Ako vedúci jednotky mobilného vývoja – Mobile IT a inovačného labu pre IoT a VR & AR v Cleverlance Group pracuje na neustálej inovácii časti portfólia produktov u spoločností ako Deutsche Telekom, Dôvera ZP, Komerčná Banka, Škoda auto a iné a preto garantuje sekciu priemyslu.

Perception, vision, psychology, education of physicians and many other uses of VR and AR in medicine.

Referee for Medicine

Tomáš Brngál

Virtual Medicine
26 years old Doctor of Medicine and entrepreneur focused to help people through innovations and new technologies (VR/AR). Very proud to our team VIRTUAL MEDICINE. We are innovating the education for future doctors.

A good story sells the product, they say. But what happens when you can suddenly experience the story? How VR & AR build their positions in marketing and their usage.

Referee for Marketing

Robin Pultera

BrainzVR
Od začátku mě baví když někdo dělá něco pro rozšíření technologie, která prokopává cestu k dalšímu sblížení reálného světa s tím digitálním. Roky se pohybuji v digitálním marketingu díky BRAINZ a teď jsem nadšenec do imerzivních technologií díky BRAINZ VR.

Do you have an interesting VR project? Address the investors with it at the Czech VR fest!

Referee for Finance

Filip Major

Busyman
Investor, vizionář a founder internetové platformy Busyman.cz. Již 8 let se aktivně stará o klub soukromých investorů a společně s nimi podporuje projekty, které hledí do budoucnosti. Zajistil již více než 200 milionů Kč, jako privátní podp oru českých startupů. Mezi jeho nejoblíbenější a nejočekávanější odvětví patří právě aplikace virtuální a rozšířené reality, blockchain a finanční technologie. Co čekám od VR? “Ve VR a AR vidím jeden z hlavních pilířů blížící se budoucnosti. Bude to jeden ze zásadních segmentů, na kterém bude v následujících letech moderní společnost a vše, co nás obklopuje, stát. Právě proto chci již dnes být u zdroje a sledovat dynamický vývoj tohoto odvětví. Rovněž vidím mnoho důkazů, které indikují, že právě mozky naší země budou jedni z těch, kteří na globální pokrok této technologie budou mít zásadní vliv.” Jak řekl Wayne Gretzky: “Je třeba bruslit tam, kde bude puk”.

How complicated is it to create your own VR headset content? It's a lot easier with 360-degree cameras than you would think.

Referee for 360°

Jan Buriánek

AV Media
Jan Buriánek is a consultant and project specialist in computer technology for image processing. He is also the author of a number of scientific publications focusing on advanced image processing, who has written more than 200 articles for popular science technology magazines. He currently works at AV MEDIA, a.s. as a specialist in 3D projects, content and interactive multiprojection technologies.

Art and technology. Are VR and AR just a tool or a fully-fledged artistic discipline?

Referee for Art

Jindřich Skeldal

Misterine
Jindřich Skeldal má více než 20 let zkušeností s vývojem počítačových her. Momentálně pracuje na projektu TheatreVR, který umožní každému stát se ve virtuální realitě alespoň na okamžik hercem.

Vít Haratek

Smart creative, vývojář, designer. V průběhu let se přesouval od vývoje her a herních enginu, mobilních aplikací přes produkci a režii klipů, reklam, 3D grafiky, motion designu až po tvorbu obsahu pro virtuální realitu. Tvořil animace a kon cepty pro Kanye Westa, získal cenu Anděl za videoklip roku, je spoludržitelem ceny MTV za klip roku a byl také vybrán do prestižního žebříčku 30 pod 30 časopisu Forbes. VR/AR je splněný dětský sen kterému věřím a těším se, až začne odemykat svůj potenciál. Klíčová pro budoucí rozvoj bude nejen samotná technologie, ale hlavně produkce kvalitního obsahu. Mezi to vše mi Czech VR fest krásně zapadá. Aby široké veřejnosti přiblížil rozvoj těchto technologií, a aby inspiroval generaci nových tvůrců a lidí se zápalem odvětví posouvat.

You can´t stop the progress. There will be a talk about the development platforms, hardware and their heading.

Referee for Development

Jan Hovora

Pocket Virtuality
Czech VR Fest je výborná příležitost pro lidi z oboru potkat ostatní. Pro ty, kteří ještě o VR/AR moc neví, se něco dozvědět a pro firmy získat nové zakazníky a zjistit, kde je konkurence. Proto, aby se u nás uchytila VR i AR je nesmírně dů ležité, aby zdejší firmy nebyly jen uživatelé nástrojů třetích stran, ale prováděly i vlastní vývoj. Proto jsem se rozhodl tuto sekci zaštítit.

So far, and yet within arm’s reach. Facebook Spaces and another Social VR applications. How they work, what they bring us and what they will offer in the future.

Referee for Social VR

Iveta Fajnerová

NUDZ
Iveta studied psychology and neurobiology. Currently she is focusing on the development of methods for diagnosis and therapy of cognitive deficits in neuropsychiatric disorders in the National Institute of Mental Health in cooperation with the Institute of Physiology of the Academy of Sciences of the Czech Republic and the commercial sphere.

Would you like to walk in your house before being built or try out new furniture in the living room? Now you can do it. The use of VR & AR in architecture.

Referee for Architecture

Josef Večerník

Pixelboss
Josef Večerník is an entrepreneur, IT developer and transhumanist. He has been exploring virtual and augmented reality for almost three years now and his older work has been mainly focused on education. In 2016 he co-founded Virarch, where he is helping property developers, architects and real-estate companies to visualize their projects. In spare time he is building technology foundation for his ultimate VR project that will try to save historical monuments for future generations. If you are concerned about the fact that humankind is losing its cultural property each year or simply want something built in VR, let him know.

Can VR & AR bring revolution to education? Possibilities of use in teaching at high schools, universities, research institutes etc.

Referee for Education

David Sedláček

ČVUT DCGI
Czech VR fest is a great event for knowledge sharing and to catch new ideas in Virtual and Augmented reality. I am especially happy that organizers decided to create specialized tracks, like the educational track which content I have the op portunity to influence by my guarantee.

"When the game absorbs you." Thanks to VR and AR, this concept gradually gets new dimensions. Game creation techniques and much more.

Referee for Gaming

Jaroslav Stehlík

Dream Digital
Czech VR fest shromažďuje všechny nadšence virtuální a rozšířené reality. Dává prostor začínajícím firmám se setkat s veterány a s širokou veřejností. Pro společnosti je užitečný jak pro potencionální klienty tak dodavatele těchto aplikací, pro hráče je zde zase možnost okusit nejnovější hardware, zahrát si dosud nevydané hry a setkat se přímo s vývojáři.

Ján Iľavsky

Hyperbolic Magnetism
Organizátori Czech VR festu sú určite najviac zapálení ľudia pre XR akých poznám. Ich nadšenie a profesionalitu je cítit z každej akcie, ktorú organizujú. Czech VR fest je určitým vyvrcholením ich celoročnej práce, a preto sa na neho veľmi teším.