Produktový design, virtuální školení, virtuální dvojče, testy, simulace a další klíčová využití VR a AR v průmyslu.

Garant bloku Průmysl

Milan Mitošinka

Cleverlance
Expert na oblasť sveta mobilných technológii, nositeľnej elektroniky, IoT a VR/AR, ktorého motiváciou je využívať práve tieto technológie na stálu inováciu softwarových riešení a produktov. Snaha obohatiť konvenčné produkty o časť software a hardware, ktoré by mohli zefektívniť jeho predaj a fungovanie ako také je cesta do budúcnosti, v ktorej vidí veľký potenciál. Ako vedúci jednotky mobilného vývoja – Mobile IT a inovačného labu pre IoT a VR & AR v Cleverlance Group pracuje na neustálej inovácii časti portfólia produktov u spoločností ako Deutsche Telekom, Dôvera ZP, Komerčná Banka, Škoda auto a iné a preto garantuje sekciu priemyslu.

Vnímání, zrak, psychologie, vzdělávání lékařů a mnoho dalších využití VR a AR v medicíně.

Garant bloku Medicína

Tomáš Brngál

Virtual Medicine
Tomáš je doktor medicíny a podnikatel, který se zaměřuje na pomoc lidem prostřednictvím inovací a nových technologií (VR/AR). Je velmi hrdý na tým ve VIRTUAL MEDICINE se kterým inovuje vzdělávání pro budoucí lékaře.

Produkt prý nejlíp prodá vyprávění dobrého příběhu. Ale co se stane, když ten příběh najednou můžete prožít? Jak si VR & AR buduje svou pozici v marketingu a možnosti využití.

Garant bloku Marketing

Robin Pultera

BrainzVR
Od začátku mě baví když někdo dělá něco pro rozšíření technologie, která prokopává cestu k dalšímu sblížení reálného světa s tím digitálním. Roky se pohybuji v digitálním marketingu díky BRAINZ a teď jsem nadšenec do imerzivních technologií díky BRAINZ VR.

Máte zajímavý VR projekt? Oslovte s ním na Czech VR Fest investory!

Garant bloku Financování

Filip Major

Busyman
Investor, vizionář a founder internetové platformy Busyman.cz. Již 8 let se aktivně stará o klub soukromých investorů a společně s nimi podporuje projekty, které hledí do budoucnosti. Zajistil již více než 200 milionů Kč, jako privátní podp oru českých startupů. Mezi jeho nejoblíbenější a nejočekávanější odvětví patří právě aplikace virtuální a rozšířené reality, blockchain a finanční technologie. Co čekám od VR? “Ve VR a AR vidím jeden z hlavních pilířů blížící se budoucnosti. Bude to jeden ze zásadních segmentů, na kterém bude v následujících letech moderní společnost a vše, co nás obklopuje, stát. Právě proto chci již dnes být u zdroje a sledovat dynamický vývoj tohoto odvětví. Rovněž vidím mnoho důkazů, které indikují, že právě mozky naší země budou jedni z těch, kteří na globální pokrok této technologie budou mít zásadní vliv.” Jak řekl Wayne Gretzky: “Je třeba bruslit tam, kde bude puk”.

Jak složité je vytvořit vlastní obsah pro VR headset? S pomocí 360° kamer je to o dost jednodušší, než byste mysleli.

Garant bloku 360°

Jan Buriánek

AV Media
Je konzultantem a projektovým specialistou počítačových technologií zpracování obrazu. Je mj. autorem řady vědeckých publikací, zaměřených na pokročilé zpracování obrazu, a napsal více než 200 článků do populárně naučných technických časopi sů. V současné době pracuje pro společnost AV MEDIA, a.s. jako specialista na 3D projekty, obsah a interaktivní multiprojekční technologie.

Umění a technologie. Je VR a AR jen nástroj nebo plnohodnotný umělecký obor?

Garant bloku Umění

Jindřich Skeldal

Misterine
Jindřich Skeldal má více než 20 let zkušeností s vývojem počítačových her. Momentálně pracuje na projektu TheatreVR, který umožní každému stát se ve virtuální realitě alespoň na okamžik hercem.

Vít Haratek

Smart creative, vývojář, designer. V průběhu let se přesouval od vývoje her a herních enginu, mobilních aplikací přes produkci a režii klipů, reklam, 3D grafiky, motion designu až po tvorbu obsahu pro virtuální realitu. Tvořil animace a kon cepty pro Kanye Westa, získal cenu Anděl za videoklip roku, je spoludržitelem ceny MTV za klip roku a byl také vybrán do prestižního žebříčku 30 pod 30 časopisu Forbes. VR/AR je splněný dětský sen kterému věřím a těším se, až začne odemykat svůj potenciál. Klíčová pro budoucí rozvoj bude nejen samotná technologie, ale hlavně produkce kvalitního obsahu. Mezi to vše mi Czech VR fest krásně zapadá. Aby široké veřejnosti přiblížil rozvoj těchto technologií, a aby inspiroval generaci nových tvůrců a lidí se zápalem odvětví posouvat.

Vývoj nezastavíte. Řeč bude o vývojářských platformách, hardware a jejich směřování.

Garant bloku Vývoj

Jan Hovora

Pocket Virtuality
Czech VR Fest je výborná příležitost pro lidi z oboru potkat ostatní. Pro ty, kteří ještě o VR/AR moc neví, se něco dozvědět a pro firmy získat nové zakazníky a zjistit, kde je konkurence. Proto, aby se u nás uchytila VR i AR je nesmírně dů ležité, aby zdejší firmy nebyly jen uživatelé nástrojů třetích stran, ale prováděly i vlastní vývoj. Proto jsem se rozhodl tuto sekci zaštítit.

Tak daleko, a přesto na dosah ruky. Facebook Spaces a další Social VR aplikace. Jak fungují, co nám přináší a co nabídnou v budoucnu.

Garant bloku Společnost

Iveta Fajnerová

NUDZ
Vystudovala psychologii a neurobiologii. V současné době se věnuje zejména vývoji metod pro diagnostiku a terapii kognitivního deficitu u neuropsychiatrických poruch v Národním ústavu duševního zdraví ve spolupráci s Fyziologickým ústavem A kademie věd ČR a komerční sférou.

Chtěli byste se projít po svém domě, než ho začnou stavět, nebo vyzkoušet, jak bude vypadat v obýváku nový nábytek? Teď už můžete. Využití VR & AR v architektuře.

Garant bloku Architektura

Josef Večerník

Pixelboss
Josef Večerník je startupista, IT vývojář a transhumanista. Na poli virtuální a augmentované reality se pohybuje téměř tři roky a za tu dobu se podílel na projektech zaměřených převážně na vzdělávání. V roce 2016 spoluzaložil společnost Vir arch, ve které pomáhá architektům, developerům a realitním společnostem vizualizovat jejich projekty. Ve volném čase vyvíjí technologický základ pro svůj ultimátní VR projekt zaměřený na uchování historických památek pro další generace. Pokud vám není lhostejné, že lidstvo ztrácí každým rokem své hmotné kulturní dědictví, a nebo byste chtěli něco vizualizovat ve VR, dejte mu vědět.

Může VR & AR přinést revoluci ve vzdělávání? Možnosti využití při výuce na středních a vysokých školách, ve výzkumných ústavech atp.

Garant bloku Vzdělávání

David Sedláček

ČVUT DCGI
Czech VR fest is a great event for knowledge sharing and to catch new ideas in Virtual and Augmented reality. I am especially happy that organizers decided to create specialized tracks, like the educational track which content I have the op portunity to influence by my guarantee.

„Když vás hra pohltí.“ Tenhle pojem díky VR a AR postupně nabývá nových rozměrů. Postupy při tvorbě her a mnoho dalšího.

Garant bloku Gaming

Jaroslav Stehlík

Dream Digital
Czech VR fest shromažďuje všechny nadšence virtuální a rozšířené reality. Dává prostor začínajícím firmám se setkat s veterány a s širokou veřejností. Pro společnosti je užitečný jak pro potencionální klienty tak dodavatele těchto aplikací, pro hráče je zde zase možnost okusit nejnovější hardware, zahrát si dosud nevydané hry a setkat se přímo s vývojáři.

Ján Iľavsky

Hyperbolic Magnetism
Organizátori Czech VR festu sú určite najviac zapálení ľudia pre XR akých poznám. Ich nadšenie a profesionalitu je cítit z každej akcie, ktorú organizujú. Czech VR fest je určitým vyvrcholením ich celoročnej práce, a preto sa na neho veľmi teším.